Gündem Yayınlanma: 31 Mart 2024 - 23:16 Güncelleme: 31 Mart 2024 - 23:38 Bukez Belediye Başkanını Karaman Kucakladı Mhp'nin adayı Savaş Kalaycı büyük farkla Belediye Başkanı Seçildi. Gündem 31 Mart 2024 - 23:16 Güncelleme: 31 Mart 2024 - 23:38 Yorumlar TAKİP ET Yazdır A Büyüt A Küçült Yorumlar Açılan Sandıklara göre Karaman Belediyesini yeniden Savaş Kalaycı Kazandı.Gelen sonuçlara göre: YORUMLAR FACEBOOK adlı kullanıcıya cevap x Gönder İlginizi Çekebilir Engelli Oğlu ile Yaşayan Ailenin Evi Satışa Çıkarıldı Karaman'ın Su ve Tarım Sorunlarına Köklü Çözümler İçin Bir Adım Daha Başkan Kalaycı şehre dokunuyor Şehit Aileleri Derneğinden Hacı Kuş'a Teşekkür Ziyareti Son Haberler Kofçaz'da muhtarlara su depoları temizliği ve kanser taraması... Van'da otomobil ile traktör çarpıştı: 5 yaralı Kartal'da aniden bastıran yağmur vatandaşlara zor anlar yaşattı İstanbul hafta sonuna yağmurla uyandı Bayburt'ta İl koordinasyon kurulu 2024 yılı 3. dönem toplantısı... Bozbey: "Açılan yüzde 28 sandıkta 15 puan öndeyiz" Bozbey: "Açılan yüzde 28 sandıkta 15 puan öndeyiz"